Antalya Yaşam Hastanesi’nden AESOB’a Ziyaret
Antalya Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Hakan Engin AESOB’u ziyaret etti. Başkan Sevimçok, Yaşam Hastanesi’nin Sağlık sektöründe güvenilir bir adının olduğunu belirterek, Antalyalıların tercihini kazanmayı başarabilen önemli sağlık kuruluşlarından bir tanesi olduğunu söyledi.


Antalya Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Hakan Engin Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret etti. AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok tarafından karşılanan ikili, Yaşam Hastanesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Antalya’nın hastaneleri için çok önemli bir il olduğunu belirten Antalya Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cemal Özkan 1990’lı yılların başında Kemer’de temelleri atılan ve halen Kemer ve Antalya’da hizmet veren Özel Yaşam Hastanesi’nin en son teknolojiyi kullanarak sürekli kendisini yenilediğini ve sağlık sektöründe çok önemli başarılara imza attığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Sevimçok, Yaşam Hastanesi’nin hastalarına verdiği hizmet ve güven sayesinde takdir topladığını söyledi. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşunun, esnaf ve sanatkâr teşkilatları olduğunu belirten Sevimçok, Antalya'da 76 odaya bağlı 75 bin üyesi ile esnaf ve sanatkâr teşkilatlarının geniş bir aile olduğunu ve sağlık söz konusu olduğunda esnafın tercihinin ilk önce güven, ardından da ekonomik ve kaliteli hizmetler veren sağlık kuruluşları olduğunu Yaşam Hastanesi’nin de anlaşma gereği esnaflara özel indirim uyguluyor olmasından dolayı memnunluk duyduklarını dile getirdi.