Vali Ersin Yazıcı, Antalyalıları Esnaftan Alışveriş Yapmaya Davet Etti

 Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Oda Başkanları ile birlikte Esnafına Sahip Çık Antalya Kampanyası kapsamında esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek tüm Antalyalıları Pandemiden olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlardan alışveriş yapmaya davet etti.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Oda Başkanlarıyla birlikte Esnafına Sahip Çık Antalya kampanyası kapsamında esnaf ve sanatkarları ziyaret ederek tüm Antalyalıları Pandemiden olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlardan alışveriş yapmaya davet etti. Vali Ersin Yazıcı ve AESOB Başkanı Adlıhan Dere, berber ve kuaför esnaflarını da ziyaret ederek hijyenik tıraş ve kişisel bakım için tüm Antalyalıları berber ve kuaför esnafına davet etti. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Vali Ersin Yazıcı'ya esnaftan alışveriş yaparak Esnafına Sahip Çık Antalya Kampanyasına vermiş olduğu desteklerden ve göstermiş olduğu yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

“Esnafına Sahip Çık kampanyasına destek veriyorum”

Antalya Valisi Ersin Yazıcı esnaf ve sanatkarlardan alışveriş yaparak Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından başlatılan Esnafına Sahip Çık Antalya Kampanyasına destek verdiğini aktararak, “Bugün AESOB Başkanımız Adlıhan Dere ve Oda Başkanlarımızla birlikte esnaf ve sanatkarlarımızı ziyaret ediyoruz. Esnafına Sahip Çık, Alışverişini Yerel Esnaftan Yap kampanyasına ben de destek vermek istiyorum, esnafımızdan alışveriş de yapacağız inşallah. Tüm Antalyalıları özellikle Pandemiden olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlarımızdan alışveriş yapmaya davet ediyorum. Esnafımız Pandemi döneminde yeterli sabrı gösterdi, artık para kazanmaları da gerekiyor. İnanıyorum ki Kurban Bayramı vesilesiyle de Antalyalı hemşehrilerimiz esnafına sahip çıkacaktır. Ben de bu kampanyaya küçük de olsa destek vermek için şu anda buradayım. Şimdiden tüm Antalyalı hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, alışverişinizi yerel esnaftan yapın, esnafınıza sahip çıkın diyorum.” dedi.

“Esnaf Dostu Valimize teşekkür ediyoruz”

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, esnaf dostu Antalya Valisi Ersin Yazıcı’ya esnaf ve sanatkarlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Bugün Antalya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı ve Oda Başkanlarımız ile birlikte Esnafına Sahip Çık kampanyamız kapsamında esnaf ve sanatkarlarımızı ziyaret ediyoruz, tüm hemşehrilerimize esnafına sahip çık, alışverişini yerel esnaftan yap, mahalle kültürünü koru çağrısı yapıyoruz. Kurban Bayramı öncesinde tüm hemşehrilerimize Pandemi nedeniyle olumsuz etkilenen esnaf ve sanatkarlarımızdan alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Yine, berber ve kuaför esnaflarımızı ziyaret ederek bayram öncesinde hijyenik tıraş ve kişisel bakım için tüm Antalyalıları berber ve kuaför esnafımıza davet ediyoruz. Esnaf dostu Sayın Valimize, Esnafına Sahip Çık kampanyamıza verdiği desteklerden, esnaf ve sanatkarlarımıza gösterdiği yakın ilgilerinden dolayı bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.  

 

 

Bu haber 6443 kere görüntülenmiştir.
Jul 30 2020 12:00AM